Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby zlepšili zážitok, ktorý vám poskytujeme. Pokračovaním v používaní našej webstránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov. Súhlasím
Produkty Menu

Top línia EÚ

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Online Trading Solutions s.r.o. (ďalej len: Poskytovateľ služby) rešpektuje osobné údaje svojich zákazníkov. Poskytovateľ služby bude pri manipulácii s údajmi dodržiavať ustanovenia zákona LXIII z roku 1992 o ochrane osobných údajov a zverejňovaní údajov verejného záujmu. koná v súlade s ustanoveniami tohto zákona.

Poskytovateľ zhromažďuje údaje za účelom zabezpečenia, údržby, ochrany a rozvoja svojich existujúcich služieb a spravuje ich v čo najkratšom možnom čase na konkrétne účely vyplývajúce zo služieb, pričom zohľadňuje zásady ukladania údajov a vyhýbania sa údajom.

Webové stránky poskytovateľa je možné navštíviť bez poskytnutia akýchkoľvek údajov. Existujú však služby charakteru, ktoré nevyhnutne zahŕňajú poskytovanie údajov. Príkladom sú online nákupy.

V týchto prípadoch budú najnutnejšie údaje o nákupe zaznamenané iba za účelom online transakcie, fakturácie alebo dodania produktu domov, a to dovtedy, kým to nebude nevyhnutné; vrátane, v tomto prípade, prípadu reklamácie a záruky, tj. prípadu skladovania na neskoršie preukázanie podmienok zmluvy. Zadané údaje budú potom vymazané.

Poskytovateľ nie je oprávnený sprístupniť údaje zákazníka tretím stranám, pokiaľ s tým zákazník výslovne nesúhlasí alebo sa tretia strana kvalifikuje ako súvisiace činnosti poskytovateľa služieb. Na tie služby sa vzťahujú rovnaké povinnosti týkajúce sa ochrany údajov ako na toto vyhlásenie.

V súvislosti s prevádzkovanými skladovacími zariadeniami poskytovateľ a jeho spriaznené spoločnosti ako poskytovatelia sprostredkovateľských služieb nezodpovedajú za dodržiavanie povinnosti ochrany údajov.

Používatelia služby majú možnosť zakázať vyššie uvedené spracovanie údajov vo forme písomného vyhlásenia adresovaného poskytovateľovi pred jeho použitím a nepretržite počas používania. V súvislosti s týmto zákazom však vzhľadom na potrebu súboru technických údajov, ktorý je zásadný pre vybavenie reklamácií, musí zákazník vziať do úvahy možnú nemožnosť služby.