Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby zlepšili zážitok, ktorý vám poskytujeme. Pokračovaním v používaní našej webstránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov. Súhlasím
Produkty Menu

Top línia EÚ

O nás

"Domáce bielenie zubov bez obsahu peroxidu BrightWhite je úplne bezbolestný a 100% bezpečný proces bielenia zubov pre domáce bielenie. Vrelo odporúčam jeho použitie pacientom s citlivými zubami a ďasnami, pretože jeho používanie nepôsobí žiadnu citlivosť. Jeho jedinečné zložky sú mimoriadne účinný a výsledok je viditeľný už po prvom použití. “

Dr. Mónika Kontra MDent Buda

 

Každý chce žiarivo biele zuby, ale len málokto si môže dovoliť bielenie zubov v ambulancii a mnohí sa obávajú citlivosti zubov, ku ktorej dochádza po bielení zubov. Riešením je najnovšia generácia 32 LED žiaroviek ULTRA WHITE najnovšej generácie BrightWhite® so systémom domáceho bielenia zubov bez obsahu peroxidu: BrightWhite® je najnovšou úrovňou domácich bielidiel na zuby, ktoré poskytujú pôsobivé a vysoko účinné, ľahko použiteľné a bezpečné riešenie, aby boli vaše zuby krásne snehobiele!

Bielenie zubov aj domáce bielenie zubov podliehali na konci roku 2012 veľmi prísnym právnym predpisom, ktoré viedli k zákazu používania domácich bieliacich prostriedkov na báze peroxidu (peroxid vodíka, peroxid močoviny) v celej Európskej únii. Dôvodom je to, že používanie týchto výrobkov bez lekárskeho dohľadu je nebezpečné, preto teraz výrobky obsahujúce peroxid môžu používať iba zubní lekári a na domáce bielenie zubov je prísne ZAKÁZANÉ! Zubní lekári však tiež nemôžu používať viac ako 6% peroxidu vodíka a nie viac ako 16% peroxidu močoviny.

Každý, kto predáva domáce bieliace prostriedky na zuby obsahujúce peroxid a nie je zubár, predáva svoj výrobok nelegálne. Vďaka tejto zmene legislatívy boli vytvorené bieliace prostriedky na zuby bez obsahu peroxidu na domáce bielenie zubov, vrátane BrightWhite® v roku 2012, ktoré sú úplne bez peroxidu. Nepoškodzuje to ani zuby, ani ďasná. Tieto výrobky teraz môžu používať nielen zubári, ale aj spotrebitelia vo svojich domácnostiach.

Tieto výrobky sa nazývajú: KOSMETICKÉ BIELIDLÁ ZUBOV

Domáci bieliaci systém zubov bez peroxidu BrightWhite® pochádza z vlasti bielenia zubov, z Ameriky. Je dobre známe, že bielenie najviac a sa vykonáva v USA a zubní lekári tam svojim pacientom odporúčajú aj domáce bielenie zubov. Náš produkt podporuje a odporúča aj Americká zubná asociácia (ADA).

Výhody BrightWhite® bez peroxidu:


Žiarivka LED BrightWhite® 32 LED lampa využíva najnovšie a najväčšie technické inovácie v domácom bielení zubov. Zjednodušuje a urýchľuje domáce bielenie zubov . Len s 20 minútami používania denne budete mať čarovné krásne snehobiele zuby.
Bieľte si zuby s naším domácim bielidlom bez obsahu peroxidu BrightWhite® profesionálne - bezpečne! Náš produkt je profesionálne uznávaný a má registráciu CPNP Európskej únie a hodnotenie bezpečnosti.

Je načase zmeniť svoj život a byť sebavedomý vo pracovisku aj v súkromnom živote. Splňte si svoj sen a majte oslnivo snehobiely úsmev, o akom ste vždy snívali! Používajte systém domáceho bielenia zubov bez peroxidu BrightWhite ®, pretože zdravý a krásny biely úsmev je dlhodobá investícia!