Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby zlepšili zážitok, ktorý vám poskytujeme. Pokračovaním v používaní našej webstránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov. Súhlasím
Produkty Menu

Top línia EÚ

F.A.Q

» V čom sa líši systém bielenia zubov BrightWhite bez peroxidu od bielenia v ambulancii?

NAJDÔLEŽITEJŠÍ JE BEZ Peroxidu! PRETO JE TAK NEZPEČNÉ, NEPOŠKODZUJE ZUBY!

Domáci bieliaci systém zubov bez peroxidu BrightWhite funguje podobne ako metódy bielenia zubov používané v zubných ambulanciách. Jeho účinná látka však obsahuje prírodné zložky, ktoré chránia a ošetrujú zuby a nepoškodzujú zubnú sklovinu ako bieliace prostriedky obsahujúce peroxid. Po nanesení bieliaceho gélu na povrch zubov interaguje s povrchom zubov vďaka svetla z 32 LED žiarovky, ktorá je súčasťou bieliacej súpravy. Systém bielenia zubov BrightWhite bez peroxidu je najnovšou a najbezpečnejšou generáciou domácich produktov na bielenie zubov. Najdôležitejšími aspektmi výskumu a vývoja boli bezpečnosť, efektívnosť a najjednoduchšie možné použitie. Tak sa zrodil systém bielenia zubov bez peroxidu BrightWhite, ktorý je teraz už je k dispozícii aj v Maďarsku, vďaka ktorému sú vaše zuby jednoduchšie, bezpečnejšie a efektívnejšie budú žiarivo biele než kedykoľvek predtým.

» Ako sa BrightWhite líši od ostatných domácich bieliacich prostriedkov na zuby?

NAJDÔLEŽITEJŠÍ , JE BEZ PEROXIDOV! PRETO JE TAK BEZPEČNÉ, NEPOŠKODZUJE ZUBY!

Systém bielenia zubov bez obsahu peroxidu BrightWhite ponúka niečo úplne iné ako ostatné domáce bieliace prostriedky na zuby, čo vedie k zlým výsledkom, niekedy spôsobujúcim zranenia a dokonca ani k dosiahnutiu výsledkov len s plytvaním peňazí. Tieto výrobky obsahujú peroxid močoviny alebo v horšom prípade peroxid vodíka, ktorý môže byť pri nesprávnom používaní veľmi nebezpečný. Naopak, náš domáci bieliaci systém zubov bez peroxidu, môže vybieliť vaše zuby aj oproti našej geneticky špecifickej farby zubov, takže dokonca aj tí, ktorých pôvodná farba zubov nie je biela, ale žltkastá, môžu dosiahnuť veľkolepé výsledky.

» Ako trvanlivý je výsledok?

Trvanlivosť bielenia zubov závisí od životného štýlu, pričom veľa fajčenia, kávy, čaju a koly skracuje dobu odfarbovania. Pri správnom životnom štýle výsledok BrightWhite trvá viac ako 4-6 mesiacov, kým sa zuby odfarbia.

» Je to bolestivé?

Vôbec nie. Bielenie zubov bez obsahu peroxidu BrightWhite nespôsobuje bolesť, pretože je bez peroxidu. V dôsledku interakcie bieliaceho gélu s povrchom zuba v reakcii na svetlo z 32 LED žiarovky môžete pociťovať mierne brnenie, ale je to úplne normálne. V prípade poškodenia skloviny môže dôjsť k určitej citlivosti.

» Čo spôsobuje zafarbenie zubov?

Farbu zubov je možné zdediť a / alebo získať. Dedičnú farbu zubov je možné zmeniť aj bielením zubov. Získaná farba zubov môže spôsobiť detské antibiotiká, fluoridový účinok alebo môže byť pôvodom životného štýlu. 
Lieky, ako sú antibiotiká, môžu spôsobiť žltnutie zubov, ak je v detstve nadmerne požívané. Túto matnú žltú farbu nemôžeme dovplyvniť. V prípade tetracyklínu je základňa zubov sivohnedá, okolo stredu žltkastá a okraj je snehobiely. Toto je zmena farby vyvolaná antibiotikami. Také sfarbenie je možné aj bieliť. Zafarbenie zubov spôsobujú farebné organické látky z potravín, tzv. spôsobené chromogénmi. Najmä káva - čaj - červené víno trojnásobne farbí zuby, ale postupom času zuby aj tak stratia svoju belosť. Na rozdiel od peruhličitanu sodného nie sú tieto zlúčeniny stabilné, rozkladajú sa spôsobením alkoholu a organických kyselín, ktoré je možné rozpustiť počas bielenia zubov, vyplaviť zo skloviny.

» Belie aj blomba a koruna?

Blomby a korunky väčšinou pri bielení zubov spolu so zubom nebielia. Ak sú silne znečistené tabakom, kávou atď., Môžu do určitej miery zbelieť a obnoviť pôvodnú farbu.

» Mám očakávať citlivosť zubov?

Vôbec nie, pretože domáce bielenie zubov BrightWhite neobsahuje peroxid a nespôsobuje žiadnu citlivosť. Ak sú však vaše zuby citlivé na studenú vodu, teplú polievku alebo na kyslé, očakáva sa, že počas bielenia zubov budete citlivejší ako normálne.

» Po bielení sa mi na zuboch objavujú biele škvrny, prečo?

Nie je dôvod na obavy, výskyt bielych škvŕn naznačuje poškodenie skloviny. Tieto časti sú lepšie preniknuté bieliacim materiálom, čo spôsobuje výskyt bielych škvŕn, ale po úplnom bielení po niekoľkých dňoch úplne zmiznú.
Pokojne pokračujte v bielení. 

» Sú vedľajšie účinky?

Neexistujú žiadne zvláštne vedľajšie účinky bielenia zubov, ako pri používaní lieku, ako nevoľnosť, závraty a podobne.

» Je bielenie zubov škodlivé?

Nie, nie je škodlivé, aspoň bez peroxidu nie. Ambulantné bielenie zubov sa však už môže byť, pretože sa vykonáva gélom obsahujúcim peroxid. Rovnako ako domáce bielidlá na zuby obsahujúce peroxid, ak nie sú používané správne. Mnoho ľudí verí, že keď sú zuby bielené, leptá sa tenká časť povrchu skloviny. TO NIE JE PRAVDA! Počas bielenia zubov bielidlo na báze peroxouhličitanu rozpúšťa nečistoty zo zubnej skloviny, ale neovplyvňuje jej hrúbku.

» Komu a kedy to neodporúčame?

Také neexistuje, pretože systém bielenia zubov BrightWhite obsahuje prírodné zložky, vďaka ktorým je úplne bezpečný. Bielenie zubov používajte IBA na zdravé zuby!

» Môžem po liečbe všetko jesť a piť?

DÔLEŽITÉ: 3-4 hodiny po procedúrach by sme nemali jesť ani fajčiť, potom by sme sa mali 48 hodín vyhýbať konzumácii farebných jedál a nápojov. Toto je veľmi dôležité dodržiavať!!