Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby zlepšili zážitok, ktorý vám poskytujeme. Pokračovaním v používaní našej webstránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Vyhlásenie o ochrane osobných údajov. Súhlasím
Produkty Menu

Top línia EÚ

Ako funguje

Určite ste snívali o žiarivých snehobielych zuboch, aké majú hollywoodske hviezdy.

Teraz aj vy môžete mať snehobiely úsmev so bieliacou technikou na doma najnovšej generácie žiaroviek BrightWhite 32 LED bez peroxidu.

Konečný výsledok je rovnaký, ako keby zubár vykonal bielenie zubov, iba tu dosiahneme rovnaký účinok prírodnou kozmetikou, bezpečne a bezbolestne.

 
 

Prečo je dobré bielenie zubov bez peroxidu, prečo odporúčame domáce bielenie zubov?

Domáce bielenie zubov bez obsahu peroxidu BrightWhite sa odporúča najmä pre ľudí, ktorí majú citlivé ďasná a zuby. Pretože tu nie sú žiadne vedľajšie účinky ako pri bieliacich prostriedkoch na báze peroxidu, myslíme tu na citlivosť zubov, začervenanie, podráždenie a krvácanie, čo nie je nič príjemné. Vďaka bieleniu zubov BrightWhite Home Teeth Whitening sa tomu všetkému dá vyhnúť a napriek tomu dokáže dosiahnuť rovnaký žiarivý snehobiely úsmev ako ostatné produkty obsahujúce peroxid.

BrightWhite podporuje aj fakt, že je to veľmi nákladovo efektívne, pretože nemusíme platiť za prácu / čas zubára, ktorý je veľmi drahý. To samozrejme neznamená, že by sme sa mali vyhnúť návšteve zubára, pretože je neoddeliteľnou súčasťou zdravých krásnych bielych zubov, ako aj odstraňovania zubného kameňa. So systémom BrightWhite si môžete dosiahnuť perfektný snehobiely úsmev pri sledovaní televízie alebo počúvaní hudby z pohodlia domu na gauči.

Aktívna zložka:

 
   

Bielidlo zubov BrightWhite je 100% bezpečné.

Hlavnou zložkou je per uhličitan sodný, ktorý pri pôsobení studeného LED svetla uvoľňuje aktívny kyslík. Kyslík preniká do mikrodrážok zubnej skloviny a má bieliaci účinok.

Na rozdiel od všeobecného odmenenia nejde o leptanie povrchu skloviny, ale o oxidačný proces.

 

Ako funguje bielenie zubov?

BrightWhite je veľmi jednoduché a pohodlné vďaka najnovšej generácii 32 LED žiaroviek. Bieliaci gél je vložený do dvojitého klenutého ultratenkého silikónového zásobníka, ktorý je integrovaný so žiarovkou, takže si s pripevnením zásobníka nemusíme robiť starosti. Potom si vložíme LED lampu do úst a v pohodlí čakáme 20 minút. Vďaka pokročilej technológii LED s 32 LED žiarovkami dosahujeme ešte dokonalejšie výsledky na všetkých našich zuboch.

Ošetrenie trvá iba 20 minút a už po prvom použití môžu byť vaše zuby belšie až o 4-6 odtieňov (v závislosti od genetiky sa výsledok môže líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi). Celkové bielenie je 10-20 používaní, závisí to od sady, ktorú si objednáte, ako aj od toho, kedy dosiahnete požadovanú belosť a ako často ju používate. Keď skončíte s bielením zubov (10-20 použitie), vaše zuby budú belšie až o 12-14 odtieňov (v závislosti od genetiky, výsledok sa môže líšiť od jednotlivca k jednotlivcovi), alebo dokonca BrightWhite bude schopný zuby jemne vybieliť, dokonca aj mimo vašej prirodzenej farby zubov a vaše zuby nebudú ani citlivé.

Bielenie zubov by ste mali opakovať každé 3-4 mesiace, aby bola vaša belosť sa udržiavalo. Náš životný štýl samozrejme výrazne ovplyvňuje trvanie belosti a zmenu farby. Odporúča sa vyhýbať sa alebo mierne konzumovať kólu, červené víno, kávu a výrazne sfarbené potraviny (kvôli potravinárskych farbív), ako aj fajčeniu. 
 
 
 
Po procedúrach by sme nemali 3-4 hodiny jesť ani fajčiť, potom by sme sa mali 48 hodín vyhýbať konzumácii farebných jedál a nápojov!

Ako funguje remineralizácia?

Sada obsahuje aj remineralizačný gél, ktorý by sa mal po bielení zubov naniesť až dvakrát počas celej kury. To zaisťuje, že sa do zuba vrátia potrebné minerály. Veľmi jednoduché je aj podanie remineralizačného gélu (modrý gél). Aplikujte jednu kvapku gélu na dolné a horné zubné oblúky na zub po dobu cca. každých 0,5 cm. Aj tu dávajte pozor, aby ste do zásobníka nedali príliš veľa gélu, pretože môže vytekať. Zásobníky vložte na zuby ale nezapínajte lampu. Nechajte pôsobiť 4-5 minút a potom vyberte, ale nevyplachujte ústa. Odporúčame vám, aby ste Remineralizujúci gél nanášali pred spaním po bielení, aby gél mohol pôsobiť celú noc, aby dosiahol maximálny účinok.

Remineralizačný gél používajte iba dvakrát týždenne!

Čas ošetrenia závisí od zafarbenia zubov, ale zvyčajne na dosiahnutie snehobieleho úsmevu stačí 10 ošetrení alebo menej. Výsledok je pre každého iný, pretože každý človek má inú štruktúru zubov, ale zvyčajne po úplnom ošetrení získame belšie zuby o 12-14 odtieňov.

Tento výrobok je profesionálne uznávaný a má registráciu CPNP Európskej únie a hodnotenie bezpečnosti.


Prišiel čas na zmenu Vášho života byť sebavedomý vo pracovisku aj súkromnom živote. Splňte si svoj sen a majte snehobiely úsmev, o akom ste vždy snívali! Používajte systém domáceho bielenia zubov BrightWhite, pretože zdravý a krásny biely úsmev je dlhodobá investícia!